Näyttelytulokset
IP, EC Hobbit-Dolls Julian Wind  ~ Pikku-Jussi

sininen bi-colour (high mitted) radgollkastraattiuros
Isä: EC Hobbit-Dolls Free Like A Wind Emo: EC LaCasaDolce Lady Grace

 

Näyttely Tulos Tuomari
4.11.2007 Tallinna, 
FELIX
CAPIB, International Premier Olga Komissarova
3.11.2007 Tallinna, 
FELIX
CAPIB Hanne-Sofie Sneum
29.7.2007 Helsinki 
SUROK 
EX 2 Hannah Jensen
28.7.2007 Helsinki 
SUROK 
CAPIB, VP Lone Lund
4.6.2002 Hyvinkää
ERY-SYD 
CAP, PREMIER Aase Nissen
3.6.2007 Hyvinkää 
ERY-SYD 
CAP Elena Zagorskaya
20.5.2007 Tampere
PIROK 
CAP Flavia Capra
22.4.2007 Helsinki
RUROK
EX 2 Jannick Renault
21.4.2007 Helsinki
RUROK
EX 2 Aase Nissen
Näyttely Tulos Tuomari
4.6.2005 Tampere 
PIROK 
European Champion Cristina Kowalczuk
22.5.2005 Hyvinkää
ERY-SYD 
CACE VP Toini Tikkanen
21.5.2005 Hyvinkää
ERY-SYD 
CACE TP Charles Spijker
24.4.2005 Helsinki 
RUROK 
CACE VP TP Steven Jones
23.4.2005 Helsinki 
RUROK 
CACE TP Bohumir Mahelka
16.4.2005 Boden Ruotsi 
Boden Arctica 
CACE VP Steven Jones
3.4.2005 Turku 
TUROK 
CACE Bette Lind
2.4.2005 Turku 
TUROK
CACE Anne Veland
7.11.2004 Tallinna 
Felix Estonia 
CACE Svetlana Stoliarova
6.11.2004 Tallinna
Felix Estonia 
Grand International Champion  Kristiina Rautio
16.10.2004 Vantaa 
URK 
CAGCIB, VP Bjarne Wicksröm
1.8.2004 Helsinki 
SUROK 
EX2 Bette Lind
31.7.2004 Helsinki 
SUROK 
CAGCIB Minna Krogh
13.6.2004 Hønefoss, Norja
Mjøskatten  
CAGCIB Maj-Britt Stein
12.6.2004 Hønefoss, Norja
Fossekatta 
CAGCIB Satu Hämäläinen
17.4.2004 Helsinki 
RUROK 
CAGCIB Bjarne Wicksröm
15.2.2004 Breda
Mundikat Hollanti
International Champion 
VP, TP
Jannick Renault
3.8.2003 Helsinki 
SUROK 
CACIB Stephe Bruin
2.8.2003 Helsinki 
SUROK 
CACIB Dorte Kaae
14.6.2003 Jämsä 
Kes-Kis 
CAC, CHAMPION Toini Tikkanen
17.5.2003 Tampere 
PIROK 
CAC Anne Veland
19.4.2003 Turku 
TUROK 
CAC Bjarne Wiksröm
9-10.11.2002 Helsinki
World Winner Show 
EX1 Penny Bydlinski
24.8.2002 Vantaa 
RUROK 
EX1, TP Tellervo Kass
11.8.2002 Nummela
Alfa-Felis 
EX1, VP tot Geir Edwardsen
10.8.2002 Nummela
Alfa-Felis 
EX1 Berta Nemcova
28.7.2002 Espoo 
SUROK 
EXI, TP Lee Selassa
27.7.2002 Espoo 
SUROK 
EX1 Raymond Saetre


~ Takaisin ~